Zdravím Vás, budúci študenti ekonómie, pripravil som pre Vás zhrnutie ekonómie, ktoré Vám pomôže sa pripraviť na blížiace sa testy z ekonómie na prijímačky. Ľudia sa väčšinou učia na matematiku a jazyky a ekonómiu podcenia. Aj keď ekonómiu vidíte prvý krát, nemusíte sa báť, dá sa veľmi jednoducho, rýchlo a efektívne naučiť - hlavne tá na prijímačky. Ak si toto zhrnutie prejdete tak bez problémov budete vedieť odpovedať na praktické úlohy (posun kriviek dopytu a ponuky, výpočet nezamestnanosti...) Tento dokument som spracoval v pdf formáte a ak máte oňho záujem pošlite mi mail na matikuzvladnekazdy@gmail.com
Budem Vám silno držať prsty nech sa tam všetci dostanete :-)
!!! Vypracoval som už aj dokument z MATEMATIKY (vyše 60 strán riešených aj neriešených príkladov s podrobnou teóriou), kto má záujem kontaktujte ma mailom!!!
!!! AKTUÁLNE !!! Spracoval som ďalšie príklady (najmä exponenciálne a logaritmické rovnice, ktoré robia študentom najväčšie problémy) plus vzorové testy z minulých rokov (dokopy okolo 100 podrobne riešených príkladov), kto má záujem kontaktujte ma mailom!!!
UPOZORNENIE: Dokumenty majú relatívne veľkú veľkosť, posielam ich v prílohe mailu, preto je najlepšie ak pošlete na seba gmail, tam sa dajú pripájať prílohy do veľkosti 15 mb, neviem ako je to so servermi ako azet, zoznam alebo centrum.
PS: Ak počas štúdia budete mať nejaký problém ohľadne matematiky, viete kde sa máte obrátiť ;-)
Komentáre
Prehľad komentárov
Dobry den, tiez by som vas poprosila o matiku a ekonomiu :)
Mail: martinakiszelyova@gmail.com
help
(help, 26. 2. 2015 22:35)Zdravím, tiež by som poprosil o tu matiku a ekonomiu. mjuriel@live.com
príjmačky
(Peter , 25. 2. 2015 20:35)
Ahoj, tiež y som poprosil o tú matematiku aj ekonomiku :D
E-mail: manko49@gmail.com
prijmacky
(Vratko, 17. 2. 2015 16:31)Ahoj, tiez by som chcel poprosit o matematiku a ekonomiu wratko2@azet.sk
Prijmacky
(6, 10. 2. 2015 16:50)
Zdravím, tiež by som poprosil o tu matiku a ekonomiu
e-mail - 50tomas@azet.sk
11
(dokumenty, 9. 2. 2015 20:56)Ahoj :) poprosim si aj ja matematiku a ekonomiku na email - zuzkamatisova@gmail.com .. vopred dakujem :)
prijimacky
(alexandria, 6. 2. 2015 11:31)Zdravim, chcela by som ta poprosit o poslanie tych dokumentov aj z mat aj z eko na mail bendula15@azet.sk
matika ekonomia
(Peter S., 13. 11. 2014 15:51)Ahoj, prosim poslat vypracovane pdf eko a matematiku na pslaby@gmail.com... Vdaka !!
MATEMATIKA
(matko, 5. 10. 2014 11:46)matej_d@centrum.sk rad by som tu matematiku prosim:) vdaka
Prijímačky :(
(Viktória M., 8. 6. 2014 14:24)
Ahoooj, zajtra mám prijímačky. Mohla by som poprosiť matiku a ekonómiu? :) Ďakujeeem
vikca54@azet.sk
Mohol by som poprosit tu ekonomiu a ekonomiku a taktiez matematiku?? Dakujem krasne.
Email- r.skokan9@gmail.com
PDF dokument
(Denny Petrovic, 29. 1. 2014 14:58)
Aj ja poprosím jedno PDF na denny.petrovic95@gmail.com
Dakujem :)
PDF dokument
(ADMIN, 1. 6. 2013 19:43)
Vo vlastnom záujme mi všetci čo žiadate .pdf dokument radšej pošlite mail na matikuzvladnekazdy@gmail.com lebo vtedy máte istotu, že si tento mail a vašu žiadosť všimnem a odpíšem vám. Ako iste vidíte, stránku som už dlho neaktualizoval a je len náhoda, že som si vaše komentáre so žiadosťami všimol. Mail si však kontrolujem oveľa pravidelnejšie čiže je väčšia pravdepodobnosť, že vám odpíšem.
Ďakujem za pochopenie a prajem veľa uspechov na prijímačkách :)
Re: PDF dokument
(Robert, 9. 6. 2013 2:39)Aj ja poprosím jedno PDFko na jedinak.robert@gmail.com
prijímačky
(Kristína , 1. 6. 2013 14:43)Ahoj, tiež by som ťa poprosila o zaslanie dokumentu :) Môj e-mail je kikanogova@gmail.com ... veľmi pekne ďakujem :)
prijímačky
(Rika, 1. 6. 2013 10:31)
Ahoj, chcela by som ťa poprosiť o daný pdf dokument, veľmi by mi to pomohlo. Môj e-mail je rikulka@centrum.sk
Ďakujem vopred.
prijímačky
(Lucka, 31. 5. 2013 19:04)Ahoj, mohol by si mi to prosím tiež poslať na l.lachova@centrum.sk ? Ďakujem
prijimačky
(Boris, 31. 5. 2013 11:01)ahoj, chcel by som ta poprosiť, či by si aj mne to mohol poslať pokial je to ešte stále aktuálne... mail: borispisar.ml@gmail.com
primacky EUBA
(Marián, 30. 5. 2013 17:05)Nazdar, ak by sa ti chcelo poslal by si aj mne ten dokument z ekonomie a ekonomiky na EUBA na mail marian.jantulik@gmail.com ? diki

prijimacky
(Martina, 7. 4. 2015 9:06)